Nasze nowe logo | Our new logo

Mamy nowy logotyp!
Zaprojektowała je dla nas krakowska designerka Sonia Mastalerz.

Głównym elementem logotypu jest mocny i wyrazisty font oraz detal nawiązujący do fali, cząstki światła, od której wywodzi się nazwa fundacji Photon. Całość kompozycji jest prosta i przejrzysta, co podkreśla naszą innowacyjność i wpisuje się w nasze zaangażowanie w rozwój kultury i sztuki cyfrowej. Z naszym nowym logotypem idziemy naprzód, jeszcze bardziej wyraziści i widoczni, gotowi na nowe wyzwania i tworzenie wyjątkowych i innowacyjnych projektów.
Nowy logotyp Fundacji Photon znajdziecie na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i naszych materiałach promocyjnych.
Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą radosną nowiną i zapraszamy Was wszystkich do dalszego śledzenia naszej działalności!

[ENG]
We have a new logo!
It’s been designed by Sonia Mastalerz.

The main element of the logo is a strong and expressive font and a detail referring to a wave, a particle of light, from which the name of the Photon foundation is derived. The entire composition is simple and transparent, which emphasizes our innovation and fits into our commitment to the development of digital art and culture. With our new logo, we are moving forward, even more expressive and visible, ready for new challenges and creating unique and innovative projects.
The new logo of the Photon Foundation can be found on our website, in social media profiles and in our promotional materials.
We are happy to share this happy news with you and invite you all to continue following our activities!